Robocop w wersji Xiaomi Youpin, a dokładnie marki Momoda

masazer modmodo

W oferty platformy sprzedażowej Xiaomi Youpin dodany został „kask Robocopa”. Co robi to cudo? Nie, nie chroni głowy – jest to kolejny masażer. Za stworzenie tego futurystycznego masażera odpowiedzialna jest marka Momoda.

Kask ma wymiary 251 x 256 x 215 i waży aż 1,1 kg. Wbudowany akumulator o pojemności 2400 mAh wystarczy na osiem sesji masażu o długości 15 minut każda. Do ładowania służy gniazdko USB typu C, czas ładowania 0 do 100% to 2 godziny i 30 minut.

Urządzenia masuje całą głowę — górę czaszki, tył czaszki i oczy. Potrafi odtwarzać muzykę i „ogrzewać oczy”, co pozwala je zrelaksować, a przynajmniej tak twierdzi producent. Produkt Momoda jest smart, jest kompatybilny z aplikacją Xiaomi Mi Home. Pomiędzy kilkoma trybami masażu można przełączać się głosowo,  za pośrednictwem wirtualnego asystenta XiaoAi.

Reklama

Masażer Momoda został wyceniony w Chinach na 799 juanów, $116. Od 4 dni znajduje się w kampanii crowdfundingowej na platrfomie Xiaomi Youpin. Zebrał już 173% wymaganej kwoty. Do końca trwania zbiórki pieniędzy, pozostało 10 dni, cena jest niższa o 200 juanów i wynosi $88. Wysyłka do pierwszych osób rozpocznie się 23 października 2020 roku.

Chińscy Janusze biznesu już zwietrzyli interes i urządzenie jest dostępne na Aliexpress, oczywiście drożej.

Advertisements