Roborock H6 to pierwszy ręczny odkurzacz bezprzewodowy od marki Roborock

Roborock H6
Reklama

Marka Roborock „zdobyła renomę” z dwóch powodów: tworzy bardzo dobre i atrakcyjne cenowo autonomiczne odkurzacze, a drugi powód to współpraca z Xiaomi co znacznie ułatwiło dotarcie do klientów i pasjonatów Smart Home. W ofercie Roborock dotychczas były tylko odkurzacze autonomiczne, które sprzątają same, wystarczy włączyć. Sprawdzają się idealnie do codziennego sprzątania, jednak czasami należy skorzystać z bardziej precyzyjnego sprzętu i właśnie dla takich rozwiązań powstały ręczne odkurzacze bezprzewodowe. Fani marki Roborock już nie będą musieli szukać alternatywy u innych producentów ponieważ zaprezentowany został Roborock H6.

Roborock H6 waży 3 kg i oferuje 90 minut pracy na jednym ładowaniu (w trybie oszczędnym). Jeżeli będziesz korzystał z pełnej mocy (140AW) to akumulator rozładuje się po 10 minutach. Odkurzacz posiada wbudowany pięciowarstwowy filtr HEPA, dzięki czemu przechwytuje 99,97% szkodliwych alergenów i pyłków. W zestawie znajduje się kilka rodzajów konńówek oraz uchwyt do powieszenia na ścianę. Pojemnik na kurz ma pojemność 400 ml.

Reklama
Roborock H6

Stan naładowania akumulator oraz aktualny tryb pracy wyświetlany jest na wbudowanym ekranie OLED. Dodatkową informacją jaką zobaczymy na ekranie jest przypomnienie o wymianie filtr.

Sprzedaż ręcznego odkurzacza Roborock H6 rozpocznie się w drugim kwartale 2020 roku, cena? +- $450. Ja od kilkunastu miesięcy posiadam Roidmi F8 i jestem z niego bardzo zadowolony, brakuje jednak giętkiej rury której nie miałem w zestawie…

Advertisements