Now Reading
XIDU to nowy gracz na rynku urządzeń 2 w 1

XIDU to nowy gracz na rynku urządzeń 2 w 1

Nie znasz marki Xidu? Szczerze się przyznam, że ja też nie znałem. Nie wiedziałem, że takowa istnieje póki się ze mną nie skontaktowali. Tak, jest to wpis sponsorowany – zaczyna się, będę bogaty – teraz już z górki! Dlaczego zdecydowałem się nawiązać współpracę z Xidu? Ponieważ oferują laptopy/tablety w atrakcyjnej cenie i zbierają dobre opinie w serwisie Amazon oraz Aliexpress. Xidu celuje w największy rynek, czyli urządzenia do „przeglądania Facebooka/Youtube i odpowiadania na maile”. Nie ma co się oszukiwać, właśnie do takich celów większość ludzi używa laptopy lub tablety. Xidu PhilBook to urządzenie które może być zarówno tabletem jak i laptopem, a przy tym nie zrujnuje domowego budżetu – na duży zapas papieru toaletowego jeszcze wystarczy.

Xidu PhilBook Max posiada ekran o przekątnej 14.1 cala z rozdzielczością Full HD 1920 x 1080p. Za moc obliczeniową odpowiedzialny jest procesor Intel Celeron o taktowanie 1,6 Ghz wspomagany przez zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics 500. Pamięc operacyjna to 8 GB SDRAM DDR3, a na dane otrzymujemy 128 GB – oczywiście szybkie SSD. Urządzenie posiada zainstalowany system Windows 10.

Czy potrzeba czegoś więcej do Netflixa/Youtube/Facebooka? Nie.

Uważasz że 128 GB na dane to mało? Mój tablet ma pojemność 32GB i mi wystarcza. W laptopie sytuacja wyglada jeszcze ciekawiej – dysk 500GB, a zajęte niecałe 11GB. Sam się zdziwiłem, że tak mało. Wszystko trzymam w chmurze. Dla podstawowych zadań 128 GB jak najbardziej wystarczy.

Xidu

XIDU PhilBook Max posiada metalową obudowę i chwała mu za to. Od dawna metalowa obudowa to dla mnie podstawa, nie lubię gdy plastik skrzypi pod nadgarstkami lub gdy podnoszę laptopa za krawędź obudowy i słyszę odgłosy tandetnego wykonania. Niby detal, lecz dla mnie niezwykle istotny.

XIDU PhilBook Max

Czas pracy na baterii to 6 godzin. Na bokach obudowy są wszystkie potrzebne gniazda: słuchawkowe 3,5 mm, 2x USB 3.0, Mini HDMI oraz slot na kartę microSD.

Zachęcam abyś zapoznał się z ofertą XIDU na ich oficjalnej stronie. Jeżeli zaciekawi Ciebie jeden z ich produktów to mam dobrą wiadomość. Do końca marca trwa promocja. Pierwszy produkt jest tańszy o $50, a drugi o $70.

W normalnej cenie XIDU PhilBook Max kosztuje $419.99, do końca marca możesz go kupić za $369.99.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top