Słuchawki bezprzewodowe Lenovo Air rozpakowanie

GEarvita

Testowałem już słuchawki bezprzewodowe trzech producentów: Apple, Xiaomi i BlitzWolf. Teraz do tego grona dołącza kolejna firma, Lenovo ze swoimi słuchawkami o nazwie Lenovo Air. Jestem ciekawy jak sobie poradzą na tle konkurencji, zacznę od rozpakowania.

Lenovo Air rozpakowanie

Słuchawki Lenovo Air cechuje atrakcyjny wygląd, etui prezentuje się stylowo. Wewnątrz niego znajduje się magnes który automatycznie domyka etui, niby drobnostka a cieszy. Nie lubię „luźnych” elementów, domknięcie etui niweluje ten problem. W zestawie razem ze słuchawkami otrzymujemy przewód do ładowania etui oraz trzy rodzaje gumowych końcówek, aby dopasować do kształtu uszu.

Nie miałem żadnego problemu podczas parowania słuchawek z telefonem. Po wyciągnięcie z etui, bluetooth w telefonie automatycznie wykrył nowy sprzęt. Przy następnym wyciągnięciu słuchawek z etui nastąpiło automatycznie połączenie ze sparowanym smartfonem, nie ma potrzeby „wchodzić” w ustawienia Bluetooth.

Reklama

Dźwięk w słuchawkach jest czysty, lecz jak dla mnie mógłby mieć trochę mocniejsze niskie tony. BlitzWolf FYE-3 w tej kwestii posiadają lekką przewagę. Słuchawki Lenovo Air używam dopiero godzinę, lecz już odkryłem w nich pierwszy minus. Producent zrezygnował z panelu dotykowego na słuchawkach i zastąpił go fizycznym przyciskiem. Fakt, naciśniecie fizycznego przycisku jest pewniejsze niż muśnięcie panelu dotykowego, ale docisk słuchawek dokanałowych do ucha to nie jest komfortowe rozwiązanie. Ja zdecydowanie bardziej wole delikatne tapnięcie panelu dotykowego, niż wciskać do ucha słuchawkę. Jeżeli nie ma potrzeby naciśnięcia przycisku, to w kwestii komfortu produkt Lenovo wygrywa z BlitzWolf. Mają bardziej ergonomiczny kształt, dzięki czemu lepiej „leżą w uchu”.

Słuchawki Lenovo Air otrzymałem do testów od sklepu Gearvita.com. Sklep udostępnił mi kupon rabatowy „YRmiFVQC”, obniża cenę na $31.99. Jestem ciekawy jak poradzą sobie na siłowni. raczej nie będą wypadać ale musze to sprawdzić podczas treningu.

Advertisements