Smartmi odnawia swój elektryczny grzejnik i dodaje funkcje smart

Smartmi 1S

Pierwszy elektryczny grzejnik został zaprezentowany przez markę Smartmi w listopadzie 2018 roku. Po niespełna roku, chińska firma postanowiła odświeżyć swój produkt i do sprzedaży na Youpin trafiła wersja oznaczona symbolem 1S. Z nowej odsłony na pewno będą zadowoleni wszyscy maniacy systemów smart home, nowy model otrzymał moduł pozwalający komunikować się z innymi urządzeniami.

Smartmi 1S

Grzejnik Smartmi 1S posiada aluminiową obudowę, a jego wymiary wynoszą: 684 mm x 459 mm x 203 mm. Moc grzejnika to 2200W. Odpowiednia moc aby zapewnić wysoką wydajność grzewczą, przy zachowaniu aktualnej instalacji elektrycznej. Urządzenie cechuje się zamkniętą konstrukcją, dzięki czemu może być używane w łazience niezważająca na parę unoszącą się dookoła.

Za pomocą panelu dotykowego lub smartfona można zdefiniować jaką chcemy mieć temperaturę w pomieszczeniu. Dostępna jest regulacja od 16 do 28 stopni Celsjusza. Gdy żądana temperatura zostanie osiągnięta to termostat automatycznie wyłączy grzałkę. W sytuacji gdy temperatura spadnie poniżej zdefiniowanej nastąpi ponowne uruchomienie grzałki.

Reklama

Dla wielu osób, w tym dla mnie, bardzo istotne jest dodanie funkcji smart. Dzięki dodaniu modułu Wi-Fi grzejnik może komunikować się z naszymi innymi gadżetami za pośrednictwem aplikacji Mi Home i utworzonych scen.

heater youpin app

Wprowadzono również obsługę głosową, lecz działa tylko z asystentem Xiao AI który nie opanował jeszcze języka angielskiego. Jeżeli umiesz chiński to możesz porozmawiać z grzejnikiem gdy będzie za zimno, na pewno postara się rozwiązać Twój problem.

Ulepszony grzejnik Smartmi 1S został wyceniony w Chinach na 499 juanów, $70.

Advertisements