Speedy DU to kolejny motorower Super Soco na Youpin

Xiaomi Super Soco Speedy DU

Kilka dni temu Xiaomi dodało na platformę Youpin Super Soco Speedy RU, teraz dodany został kolejny motorower działający na tej samej zasadzie (pedały + napęd elektryczny).

Xiaomi Super Soco Speedy DU

Wymiary Super Soco Speedy DU to 1635 mm x 743 mm x 1030 mm. Tak samo jak u poprzednika, tak i nowy model ma dwie wersje, różnią się pojemnością akumulatora. Model DU2 ma akumulator 15 Ah, który zapewnia zasięg 65 km. W droższym wariancie DU3 zamontowany jest akumulator 20Ah umożliwiający pokonanie 80 km. Oba modele oferują taką samą prędkość maksymalną, 25 km/h.

Akumulator znajduje się w schowku, w ramie motoroweru. W celu naładowania można szybko wyciągnąć i zabrać do domu. Ładowanie do pełna trwa od 5 do 7 godzin, zależnie od modelu.

Speedy DU posiada wbudowany moduł Bluetooth i GPS. Za pomocą aplikacji Super Soco można sprawdzić poziom naładowania akumulatora, przebyty dystans lub sprawdzić gdzie zaparkowaliśmy motorower i zlokalizować pojazd w przypadku kradzieży.

Licznik jest dokładnie taki sam jak w modelu Speedy RU. Wyświetla ilość przejechanych kilometrów, stan naładowania akumulatora i prędkość z jaką się poruszamy.

Super Soco Speedy DU został wyceniony w Chinach na 3799 yuanów, $553 za model DU1 i 4299 juanów, $626 za wariant z zasięgiem 85 km.

Scroll To Top