Now Reading
Summer is coming, podczas upałów pomoże stylowy wentylator biurkowy VH

W Polsce zapanowała iście letnia pogoda, jutro ma być aż 28 stopni Celsjusza. Jest to dobry moment aby zaopatrzyć się w wentylatory które pomogą gdy lato uderzy z pełną mocą, tak jak było w zeszłym roku w Polsce. Temperatury były rekordowe i w sklepach zabrakło wentylatorów, a firmy montujące klimatyzację miały pełne ręce roboty. Ja już dzisiaj postanowiłem sprawdzić czy mój sprzęt do walki z upałem jest sprawny.

Jesienią zeszłego roku zamówiłem wentylator biurkowy marki VH zasilany z gniazda USB. Jest to firma z która współpracuje Xiaomi i oferuje swoje produkty na platformie sprzedażowej Youpin. Do zakupu skusiła mnie grafika reklamowa, na której wentylator prezentuje się na prawdę stylowo, osoby odpowiedzialne za design trafiły w mój gust idealnie.

Prawda, że wygląda świetnie? 🙂

Nie mogłem zdecydować się który kolorach wybrać, dobrze że nie było dużego wyboru: tylko biały lub czarny. Ostatecznie zdecydowałem się na białą wersję. Gdy dotarł do mnie jesienią to temperatury oscylowały w okolicach 10 stopni Celsjusza, nie było sensu używać wentylatora VH. Wrzuciłem go do bagażnika w samochodzie i czekał na swój czas, aż do dzisiaj.

Wentylator biurkowy VH posiada korpus wykonany z twardego materiału i skórzany pasek który spełnia dwie funkcję: uchwytu aby powiesić na ścianie lub podpórki gdy położymy na biurku. Wentylator nie posiada akumulatora, należy go wpiąć w dowolne gniazdo USB, ja postanowiłem wpiąć do wolnego USB w monitorze.

Halo, ale jak się go włącza?


Wpiąłem wtyczkę i nic. Szukam jakiegoś przycisku na obudowie i nic nie ma. Próbuje poruszać przewodem, może coś nie styka i nic, wciąż nie działa. Pomyślałem, że może gniazdo USB mi nie działa dlatego sprawdziłem w innym, lecz wciąż to samo. Wentylator ani drgnie. Przypadkowo dotknąłem ręką obudowę wentylatora i ruszył, pacnąłem jeszcze raz i zaczął kręcić się jeszcze szybciej. Po ponownym naciśniecie wentylator wyłączył się.

See Also
xiaomi temperature

Wentylator VH

Cały korpus wentylatora to „przycisk”. Wystarczy delikatnie nacisnąć palcem na obudowę i zacznie działać. Jeżeli ściśniemy mocniej wentylator całą dłonią to nie zareaguje, dlatego podczas próby znalezienia przycisku automatycznie nie wystartował gdy chwyciłem go w ręce.

Tak jak wspomniałem wentylator ma dwie moce. Na pierwszej emituje hałas 34 dB, a na większej mocy 48 dB. Nie jest to duży hałas ale słychać, że pracuje. Jeżeli lubisz pracować w ciszy to może to Ciebie dekoncentrować, mi nie przeszkadza i jestem jak najbardziej zadowolony.

Jeżeli szukasz małego sprzymierzeńca na biurko w walce z nadchodzącymi upałami to polecam sprzęt VH. Zamawiałem go tak dawno, że nie pamiętam w którym sklepie. Jeżeli jesteś zainteresowany to znalazłem w Banggood.com i nawet dostępny jest nowy kolor, różowy.

Scroll To Top