Now Reading
Super Soco Speedy Ru to nowy rower elektryczny o zasięgu 80 kilometrów

Na platformie Youpin wylądował nowy produkt i szczerze to nie wiem jak nazwać nowość marki Super Soco. Nie patrząc na jeden mały detal, czyli pedały to wygląda jak skuter. Odpowiednią nazwą będzie elektryczny rowero-skuter.

Super Soco Speedy Ru 1

Dlaczego na rynku chińskim występuje taki dziwny klon? Wszystko przez przepisy. W chinach Super Soco Speedy Ru jest uznawany jako rower, lecz w Europie jest to już skuter.

Dostępne są dwie wersja: droższa posiada akumulator o pojemności 20 Ah i wystarczy na przejechanie 80 km, tańszy wariant posiada ogniwo o pojemności 16 Ah, co przekłada się na zasięg 65 kilometrów. W przypadku rozładowania akumulatora można użyć pedałów i siłą własnych mięśni napędzić pojazd.

Oba modele dysponują silnikiem elektrycznym tej samej mocy 350W. Maksymalna prędkość na silniku elektrycznym to 25 km/h. Akumulator znajduje się pod siedziskiem kierowcy i można wyciągnąć go z rowero-skutera i zabrać do domu na czas ładowania. Ładowanie jest dość długie, trwa od 6 do 7 godzin w zależności który model kupimy.

Super Soco Speedy Ru tak jak każdy produkt marki Super Soco wyposażony jest w funkcję smart. Łączy się z aplikacją za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Ważny aspektem w kwestii bezpieczeństwa jest moduł GPS, można sprawdzić gdzie jest pojazd. Aplikacja oferuje podejrzenie podstawowych parametrów jak poziom naładowania akumulatora i teoretyczny zasięg na silniku elektrycznym.

Na wyświetlaczu fizycznym widać aktualną prędkość, poziom naładowania ogniw i licznik informujący jaki przebyliśmy dystans na rowero-skuterze.

Super Soco Speedy Ru dostępny będzie w pięciu kolorach: czerwonym, białym, turkusowym, szarym i pomarańczowym. Model z akumulatorem o pojemności 20Ah został wyceniony na 4398 juanów, $640. Słabszy model z 16 Ah akumulatorem to koszt $566.

Scroll To Top