Suszarka do dezynfekcji ręczników w ofercie Xiaomi Youpin

Happy Life

Do platformy sprzedażowej Xiaomi Youpin dołączyło nowe, pozbawione funkcji smart urządzenie. Marka Happy Life zaprezentowała suszarkę łazienkową do ręczników z funkcją dezynfekcji. Nowy produkt aktualnie znajduje się w kampanii finansowania. W ciągu 24 godzin trwania zbiórki zebrał 690% potrzebnej kwoty, do końca pozostało jeszcze 13 dni.

Happy Life suszarka Youpin

Wymiary dezynfekującej suszarki Happy Life to 172 mm x 80 mm x 600 mm i waży 2,8kg. Obudowa została wykonana z tworzywa ABS. Urządzenie jest na tyle lekkie, że producent zaleca przykleić do ściany za pomocą dołączonej taśmy dwustronnej marki 3M. Maksymalna moc, pobór prądu to 500W.

Reklama

Suszarka posiada duży, okrągły panel LCD do zarządzania nawiewem oraz timerem. Urządzenie suszy ręczniki w temperaturze 50 stopni Celsjusza, a dodatkowe promienie ultrafioletowe neutralizują bakterie.

Suszarka do ręczników Happy Life została wyceniona w Chinach na 399 juanów, $56. Podczas trwania kampanii crowdfundingowej cena jest niższa o 100 juanów, do końca promocji pozostało 13 dni. Wysyłka urządzenia rozpocznie się 9 stycznie 2020 roku.

Advertisements