Suszarka do włosów Xiaomi, jak wszystko to wszystko.

Suszarka do włosów Xiaomi

Suszarka do włosów Xiaomi

Moja dotychczasowa suszarka do włosów dla śmiertelników,  bo nie Xiaomi, zmieniła zastosowanie. Idealnie sprawdzała się przy rozpalaniu grilla, co za tym idzie przestała się już nadać do włosów. Pachnie/śmierdzi jak brykiet, są różne gusta i guściki. W sumie tą funkcję już też straciła, w zeszłym sezonie zainwestowałem w grill gazowy. Zdecydowanie polecam! Dużo większa wygoda grillowania, nie trzeba martwić się o temperaturę. Wróćmy do suszarki do włosów od Xiaomi.

Tradycyjnie jak w większości wpisów dotyczących produktów Xiaomi trzeba docenić sposób zapakowania, suszarka również została elegancko spakowana.

W zestawie poza sama suszarką znajduje się tylko karta informacyjna w języku chińskim.

Reklama

Xiaomi chwali się, że urządzenie jest idealne aby zabrać ze sobą w podróż, ze względu na składaną rączkę. Nie wiem jak w Chinach, ale w Polsce większość pokoi hotelowych posiada w standardzie suszarkę do włosów na wyposażeniu. Także, średni argument. Dysza jest odczepiana, trzyma się na magnesach, można bez problemu obracać pion/poziom lub całkowicie używać bez. Urządzenie posiada chińską wtyczkę, trzeba zastosować przejściówke lub uciać i zmienić.

Suszarka do włosów Xiaomi, jakiś emejzing?

Oczywiście! Suszarka wydziela jony ujemne. A co to?

[su_quote cite=”Google”]Co najciekawsze zaobserwowano, że jony ujemne w powietrzu przedłużają życie małych zwierząt u których uprzednio wywołano choroby dróg oddechowych [/su_quote]

Dziewczyno, masz chomika który ma problemy z drogami oddechowymi? Kup suszarke Xiaomi, będzie dłużej żył! Dodatkowe korzyści związane z  jonami ujemnymi? Mogą poprawic problemy z wypadaniem włosów, zmniejszyć elektryzowanie się oraz sprawić, że staną się sprężyste i bardziej elastyczne.

Jakość wykonania jest dobra, plastik nie trzeszczy przy mocniejszym naduszeniu. A poza tym jest to zwykła suszarka niczym nie rózniąca się od konkurencji. Posiada przełącznik mocy nadmuchu oraz możliwość przełączania pomiędzy ciepłym, a zimnym powietrzem. Moc? 1600W. Jeżeli ktoś potrzebuje nową suszarkę to polecam zakup produktu od Xiaomi, sprawdzi się bardzo dobrze. Jeżeli chcesz mieć wszystko od Xiaomi to również polecam zakup.

Suszarka do włosów Xiaomi, sprawdź najniższą cenę.

Advertisements