Tak będzie wyglądał 70-calowy telewizor Redmi TV

Redmi TV

Wczoraj @Patryk informował, że pierwszy telewizor marki Redmi zostanie zaprezentowany 29 sierpnia 2019 roku.

Redmi, początkowo była to seria tanich smartfonów Xiaomi, lecz z czasem marka ewoluowała. W tym roku zaprezentowany został flagowy smartfon Redmi K20 Pro wyposażony w procesor Snapdragon 855, ten sam SoC posiada Xiaomi Mi 9! Redmi już nie produkuje tylko smartfonów, w tym roku do sprzedaży trafiła np. pralka oraz walizka podróżna. Portfolio firmy rośnie coraz bardziej, a już za 9 dni do oferty trafi pierwszy telewizor Redmi TV.

29 sierpnia zaprezentowany zostanie Redmi TV o przekątnej ekranu, aż 70 cali! Do sieci trafiła grafika przedstawiająca wygląd nadchodzącego produktu. Konstrukcja jest bardzo zbliżona do Mi TV. CEO marki Redmi, Lu Weibing zapowiedział że Redmi TV nie tylko będzie duży, ale również sprytny. Na zdjęciu pod logiem Redmi widać mały prostokątny obiekt, być może będzie to wbudowana kamera do wideorozmów, raczej nie będzie to archaiczna dioda podczerwieni. Telewizory Xiaomi posiadają piloty łączące się z telewizorem za pomocą Bluetooth, standard w dzisiejszych czasach. Prawdopodobnie tak samo będzie w nadchodzącym Redmi TV, a jeżeli nie kamera to co?

Xiaomi ma już w swojej ofercie telewizor Mi TV 4 o przekątnej ekranu 75 cali. Niestety urządzenie sprzedane jest jedynie na rynku chińskim. Jeżeli komuś wystarczy 55 cali to sklep Banggood oferuje Mi TV 55″ w wersji międzynarodowej z darmową wysyłką do Polski.

Scroll To Top