Tegoroczny iPhone z obsługą nowego, mniejszego Apple Pencil?

We wrześniu zadebiutują nowe smartfony iPhone. Producent akcesoriów, firma Olixar, dodała do swojej oferty nowe produkty, a całą uwagę przyciągają obudowy do nowego iPhone 11 Pro.

Należy pamiętać, że nazwa smartfonu może ulec zmianie. Według tego, co prezentuje Olixar, możemy w tym roku dostać aż 4 nowe urządzenia z logo nadgryzionego jabłka. Przynajmniej jeden z nich, wersja Pro, ma otrzymać wsparcie dla Apple Pencil.

Reklama

Apple prawdopodobnie stworzy nowy, mniejszy Pencil, specjalnie przygotowany z myślą o telefonach. Wskazuje na to nowy case firmy Olixar. Ciekawie wygląda kolorystyka nowego „ołówka”, są one metaliczne i na jednym kolorze się nie skończy.

Od siebie dodam, że bardzo ciekawi mnie, czy to prawda, ale sądzę, że tak. Plotki o wsparciu dla Apple Pencil pojawiają się od wielu miesięcy, więc w końcu możemy doczekać się nowej funkcji. Apple Pencil jest dla mnie urządzeniem bardzo przyjemnym w użytkowaniu, jego możliwości są bardzo duże. Nie podjąłbym się rysowania na ekranie telefonu, ale notatki czy precyzyjna obsługa urządzenia może mieć w tym przypadku sens. Steve Jobs nie był zachwycony rysikami, ale czy na pewno chodziło mu o taką formę? Apple Pencil można nazwać bardzo zaawansowanym urządzeniem. Z pewnością telefony byłyby inne, gdyby żył, ale być może właśnie z obsługą zaawansowanego rysika?

Advertisements