Telewizor Xiaomi będą oficjalnie dostępne w Europie, na początek Rosja

Xiaomi Mi Tv

Wiele osób czeka na europejski debiut telewizorów z logiem Mi w Europie. Xiaomi w końcu postanowiło wyjść ze swoim produktem poza terytorium Chin oraz Indii i już niedługo rozpocznie się oficjalna sprzedaż telewizorów Xiaomi w Rosji.

Xiaomi Mi Tv w Rosji

Xiaomi będzie sprzedawać w Rosji telewizory w trzech rozmiarach od 32′ do 55 cali, niestety perełka z portfolio chińskiego giganta, mianowicie Mural TV póki co nie będzie dostępna. Telewizory posiadają zainstalowany system Android P 9.0 i pilot bluetooth znany z Mi Box Tv który umożliwia sterowanie głosowe.

Xiaomi Mi Tv

Czas na najważniejsze, czyli ceny:

Mi TV 32′ Full HD za 11 999 rubli, $186
Mi TV 43′ 4K za 22 999 rubli, $357
Mi TV 55′ 4K za 33 999 rubli, $528

Ceny nie powalają na kolana, konsumencie którzy będą szukali jak najtańszy urządzeń będą mieli alternatywy w postaci polskich marek (np. Manta). Wszystkie tanie telewizory posiadają jedną wspólną cechę, strasznie wolno działające Smart TV (o ile w ogóle jest dostępne). Xiaomi Mi Box Tv działa rewelacyjnie, jeżeli telewizor Xiaomi działa równie szybko to jest to ważny powód aby zdecydować się na zakup telewizory z logiem Mi.

Sprzedaż telewizorów Xiaomi w Rosji rozpocznie się 25 czerwca, do sprzedaży trafi również opaska Mi Band 4 której debiut przewidziany jest na 8 lipca.

Scroll To Top