Now Reading
Trzy najczęściej wyszukiwane smartfony w 2018 roku w sklepie Banggood

Rok 2018 był w pewnym sensie przełomowy dla smartfonów. Po wielu tłustych latach dla producentów przyszły gorsze czasy, dużo firmy zaliczyło spadki. Rynek się nasycił. Użytkownicy stwierdzili, że nie ma sensu tak często wymieniać sprzętu na nowy. Ja również należę do tego grona, po raz pierwszy od wielu lat nie zdecydowałem się kupić nowej generacji urządzenia z nadgryzionym jabłkiem, oglądałem Keynote i nie znalazłem żadnego ważnego powodu aby kupić iPhona Xs. Tak bardzo mnie to urządzenie fascynuje, że nawet musiałem sprawdzić na stronie Apple czy na pewno dobrze zapamiętałem nazwę…

Jeżeli nie jesteś bardzo zapalony geekiem to nie ma sensu kupować flagowców, budżetowe smartfony oferują bardzo zbliżone możliwości za zdecydowanie niższą cenę. Potwierdza do lista trzech najczęściej wyszukiwanych smartfonów w sklepie Banggood.com

Trzy najczęściej wyszukiwane smartfony w 2018 roku w sklepie Banggood

Trzy najczęściej wyszukiwane smartfony w 2018

Oczywiście podium zdominowały smartfony chińskich producentów, z czego dwa miejsca należą do Xiaomi. Na najniższym stopniu podium znalazła się firma Huawei ze swoim modelem Huawei Honor 10. Smartfon wyróżnia się innowacyjnym wyglądem jak na maj 2018. Zwężony notch i nowoczesne, młodzieżowy kolory obudowy sprawiły że urządzenie prezentuje się na prawdę dobrze. Moim zdaniem najlepiej z całej trójki.

Trzy najczęściej wyszukiwane smartfony w 2018

Na drugim miejscu jest zeszłoroczny flagowiec Xiaomi Mi 8. Wewnątrz którego znajduje się najbardziej wydajny aktualnie procesor od Qualcomm, Snapdragon 845 taktowany zegarem 2,8 Ghz. Dużym plusem jest zastosowany ekran Super AMOLED, zapewnia bardzo dobre odwzorowanie barw i może pracować w trybie Always Display. Może cały czas wyświetlać aktualną godzinę i nieodczytane powiadomienia gdy ekran jest zablokowany, nie zużywając przy tym nadmiernie baterii. Posiada również moduł NFC, nie ma potrzeby noszenia ze sobą kart płatniczych.

See Also

Pocophone F1 zaprezentowany

Najczęściej wyszukiwany smartfonem w 2018 roku w sklepie Banggood był Pocophone F1, czyli budżetowy król wydajności od nowej marki Poco należącej do Xiaomi. Jest to najtańszy flagowiec z procesorem Snapdragon 845 oferowany na rynku. W celu zapewnienia jak najniższe ceny producent postanowił zrezygnować z funkcji które są „niepotrzebne”, oferując przy tym doskonałą moc obliczeniową. Najważniejszą rzeczą dla wielu z której zrezygnowano przy produkcji Poco F1 to moduł NFC, niestety jeżeli masz Poco F1 to nie zapłacisz nim w sklepie.

Scroll To Top