Now Reading
Trzy nowe akcesoria zaprezentowane dzisiaj razem z Mi 9

Trzy nowe akcesoria zaprezentowane dzisiaj razem z Mi 9

Trzy nowe akcesoria

Przed konferencją informowałem, że Xiaomi pokaże jeszcze kilka mniejszych gadżetów poza flagowcem Mi 9. Plotki się potwierdziły i Xiaomi zaprezentowało trzy ładowarki oraz głośnik (stację) z wirtualnym asystentem.

Najmocniejsza podstawka ładująca na rynku – 20W mocy

Trzy nowe akcesoria

Xiaomi Mi 9 może być naładowany w pełna w 60 minut bez użycia przewodu. Aby uzyskać taki czas należy zaopatrzyć się w nową ładowarkę która w pełni wykorzysta możliwości nowego urządzenia. Dobrze, że została wykonana z sylikonu. Szklane plecy smartfona nie będą się ślizgać.

Jeżeli będziesz chciał naładować inny smartfon niż Mi 9 to nie ma problemu, podstawka jest kompatybilna również z innymi modelami. Moc ładowania zostanie automatycznie zmniejszona do 10W, jeżeli położony smartfon nie wspiera ładowania mocą 20W. Gdy urządzenie się ładuje to powstaje ciepło dlatego podstawka wyposażona jest w podwójny radiator i mini wentylator.

Podstawka do szybkiego ładowania 2.0 została wyceniona na rynku chińskim na 99 juanów $15.

Ładowarka samochodowa wspierający ładowania 20W

Drugim akcesorium w pełni wykorzystującym możliwości nowego flagowca jest ładowarka samochodowa która również obsługuje moc 20W. Poza bardzo szybkim ładowaniem posiada fajny bajer, jest nim czujnik podczerwieni. Trzymacze boczne automatycznie się rozsuwają gdy zbliżamy smartfon do uchwytu. Na pewno zamówię!

Ładowarka samochodowa obsługująca ładowanie 20W została wyceniona na 169 junaów, $25.

Powerbank 10000 mAh z bezprzewodowym ładowaniem

Xiaomi stawia na ładowanie bezprzewodowe i zaprezentowany został również nowy powerbank o pojemności 10 000 mAh. W odróżnienie do dwóch poprzednich produktów tym razem maksymalna moc ładowania wynosi tylko 10W. Dodatkowo posiada jeszcze dwa gniazda USB-A, może ładować na raz trzy urządzenia. Pomiędzy dwoma gniazdami USB-A jest jeszcze jedno gniazdo USB typu C które służy do ładowania banku mocy.

Powerbank 10000 mAh z bezprzewodowym ładowaniem został wyceniony na 149 juanów, $22.

Ostatni gadżet który został dzisiaj zaprezentowany to stacja z ekranem obsługująca asystenta głosowego Xiaomi. Wyposażona jest w głośnik, ekran, mikrofon a nawet kamerę do połączeń wideo. Niestety obsługuje tylko język chiński więc potraktuj ją jako ciekawostkę.


Scroll To Top