Now Reading
Tych produktów zabrakło podczas wczoraj konferencji Xiaomi na MWC

Wczoraj byliśmy świadkami największej europejskiej konferencji Xiaomi w 2019 roku. Chiński gigant zaprezentował globalny wariant Mi 9 podczas mobilnych targów MWC w Barcelonie. Konferencja była transmitowana na Youtube oraz Facebook, ja prowadziłem relację tekstową. Minęła już doba od tego wydarzenia i muszę napisać, że kilka rzeczy na niej zabrakło.

Mi 9 Battle Angel oraz Mi 9 SE

Mi 8 ma swoją przezroczystą wersję obudowy: Explorer Edition lub Pro dla Europy. Nowa generacji Mi 9 w wersji przezroczystej ma nazwę Battle Angel i.. nie było o niej ani słowa podczas wczorajszego MWC. Na ten moment najmocniejsza, przezroczysta wersja Mi 9 Battle Angel dostępna jest tylko w chinach. Jeżeli chciałbyś ją kupić to skontaktuj się ze mną, pomogę wybrać najlepszą dla Ciebie opcję.

Mi 9 SE był niespodzianką podczas chińskiej konferencji Xiaomi 20 lutego. Przecieków o tym smartfonie było bardzo mało, a pierwsze w sieci pojawiły się zaledwie dobę przed oficjalną premierą. Niestety Mi 9 SE to kolejny produkt którego Xiaomi nie zdecydował się wprowadzić globalnie.

Brak ładowarek aby w pełni wykorzystac potencjał Mi 9

Podczas konferencji Xiaomi chwaliło się że Mi 9 posiada najszybsze bezprzewodowe ładowanie na rynku. Możliwe jest to dzięki podzespołom nowego flagowca i nowej indukcyjnej ładowarce o mocy ładowania 20W. Xiaomi zaprezentowało wersje biurkową oraz samochodową, o obu Xiaomi nie powiedziało nic podczas MWC. Bez nich nie naładujesz Mi 9 do pełna bez przewodu w czasie 90 minut. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nich więcej to zapraszam do tego wpisu.

See Also

Ładowarki dostępne są do kupienia na Aliexpress: samochodowa 20W, biurkowa 20W

Globalna wersja Redmi Note 7

Xiaomi na MWC

Pierwszy smartfon nowej marki Redmi w wersji globalnej ma zostać zaprezentowany w Indiach 28 lutego. Szkoda, że Xiaomi nic nie wspomniało o europejskiej dostępności podczas MWC. Mam nadzieję, że szybko zadebiutuje w Europie ponieważ jak na cenę +-$150 prezentuje się świetnie.

Scroll To Top