Uniwersalna ładowarka podróżna z powerbankiem od Idmix

Ładowarka IDMIX
Reklama

Jeżeli podróżujesz po różnych kontynentach to zapewne nie raz miałeś problem z naładowaniem swojego laptopa lub telefonu. Ze smartfonem jest łatwiej ponieważ coraz więcej hoteli posiada gniazdka USB i wystarczy podpiąć kabel. W przypadku laptopów i urządzeń które potrzebują większego napięcia niż 5V jest trudniej, należy zaopatrzyć się w odpowiednią przejściówkę/przedłużacz. Właśnie do takich rozwiązań powstała uniwersalna ładowarka od firmy Idmix.

Urządzenie posiada wymiary 121 mm x 66 mm x 31 mm i waży 290g. Nominalnie ładowarka od Idmix wyposażona jest w chińską wtyczkę, lecz za sprawą dostępnych adapterów można dostosować do innych gniazdek, w tym europejskich, brytyjskich i amerykańskich.

Reklama

W celu ładowania gadżetów dostępne są trzy port: 2x USB A oraz jedno USB typu C. Maksymalna moc ładowania przewodowego to 30W, jest również ładowanie indukcyjne o mocy maksymalnej 10W. Wewnątrz znajduje się wbudowany akumulator o pojemności 10 000 mAh. W przypadku gdy nie zdążymy naładować telefonu, a idziemy zwiedzać, to wystarczy odpiąć ładowarkę Idmix od gniazdka i zabrać ze sobą w podróż.

Ładowarka podróżna z powerbankiem od Idmix została wyceniona w Chinach na 358 juanów, $52. Do wyboru sa cztery kolory: zielony, biały, czarny oraz czerwony. Adaptery o których wspomniałęm wyżej należy dokupić dodatkowo za 39 juanów, $6.

Advertisements