Uniwersalna podstawka pod laptop i tablet w ofercie Xiaomi Youpin

podkład moft

W ofercie Xiaomi Youpin można znaleźć wiele różnych produktów. Niektóre są fajne, a inne wydają się bez sensu. Podstawka MOFT należy do tej pierwszej grupy. Produkt jest produkowany przez Beijing Maiji Creative Technology Co., Ltd, a Xiaomi jedynie udostępnia swój chiński sklep online.

xiaomi youpin podkładka moft 2

Podstawka ma wymiary 239 x 279 x 259 mm i waży 890 g. Z jej pomocą ze stanowiska siedzącego można zrobić stojące. Wytrzyma ciężar do 10 kg i „podniesie” laptop o 25,4 centymetra. Jeżeli dużo czasu spędzasz przed komputerem to polecam spróbować pracy na stojąco, praktykuje od kilku miesięcy i według mniej jest zdrowiej i efektywniej.

Podkładkę MOFT można wykorzystać również do pracy siedzącej i ustawić laptop lub tablet pod odpowiednim kątem. Dostępna jest czterostopniowa regulacja: 25, 35, 45 lub 60 stopni. Po zakończeniu pracy podkładkę można złożyć i zajmuje tyle samo miejsca co teczka z dokumentami.

podkład moft

Podkładka MOFT została wyceniona w Chinach na 338 juanów, $48 i jest dostępna w czterech kolorach: szarym, czarnym, niebieskim i pomarańczowym. Niedługo powinna pojawić się w sklepach oferujących wysyłkę do Europy.

Scroll To Top