Viomi prezentuje termos z funkcją czajnika na Youpin

Na platformie sprzedażowej Youpin pojawił się nowy produkt w kampanii crowdfundingowej, mowa o nowym, wyjątkowym termosie Viomi Travel Electric Cup. Produkt wzbudza bardzo duże zainteresowanie u chińskich użytkowników (sklep Youpin dostępny jest tylko dla osób mieszkających w Chinach), przez kilka godzin od kiedy dodany został do oferty zebrał 1439% potrzebnej kwoty.

Viomi postanowiło stworzyć minimalistyczny, elektryczny termos z funkcją czajnika. Wymiary Viomi Travel Electric Cup to 80 mm x 80 mm x 225, a waga wynosi 500 gramów. Wnętrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej SU304 i posiada pojemność 400 ml. W dolnej części obudowy znajduje się ukryty przewód do zasilania „czajnika”.

Reklama
Viomi Travel Electric Cup

Na obudowie jest przycisk który umożliwia aktywowanie grzałki i zagotowanie wody w czasie poniżej 8 minut. Po dwukrotny naciśnięciu przycisku aktywuje się tryb podgrzewania wody i temperatura utrzymywana jest na stałym poziomie, 50 stopni Celsjusza przez 12 godzin. Po odłączeniu termosu od prądu będzie on utrzymywał wysoką temperaturę przez kolejne 3 godziny.

Viomi Travel Electric Cup został wyceniony w Chinach na 99 juanów, $14. Wysyłka do pierwszych osób które wsparły projekt rozpocznie się 29 października 2019 roku.

Advertisements