Now Reading
Viomi również prezentuje grzejnik sufitowy z lampą, produkt 2 w 1

Niedawno nową lampę łazienkową wyposażona w „grzejnik” zaprezentowała firma Yeelight. Nie jest to jedyna firma związana z Xiaomi która oferuje tego typu urządzenie 2 w 1, podobny produkt kompatybilny z Mi Home oferuje również marka Viomi. Viomi to teoretycznie niezależna spółka notowana na giełdzie a w praktyce należy ona do Xiaomi które jest głównym udziałowcem. 

Viomi również prezentuje grzejnik sufitowy

Viomi również prezentuje grzejnik sufitowy z lampą, produkt 2 w 1

Idea produktu bardzo mi się podoba, nie lubię dużej różnicy temperatur gdy wychodzę z kabiny prysznicowej. Nagrzewnica/grzejnik sufitowy sprawdzi się idealnie aby nagrzać szybko małą powierzchnię łazienki. Viomi zdecydowało się na zastosowanie podwójnego silnika aby zaprogramowana temperatura została osiągnięta jak najszybciej. Temperaturę można regulować w zakresie od 25 stopni Celsjusza do 35 stopni Celsjusza. Całkowita moc Yunmi Internet Yuba to 2400W. Sprawdzi się również w wysokich łazienkach ponieważ odległość nadmuchu podczas pracy z maksymalną mocą to aż 2,5m.

Viomi również prezentuje grzejnik sufitowy

W kwestii oświetleniowej nowy lampo-grzejnik wyposażony jest w diody LED o mocy 12W, w zupełności wystarczy do oświetlenia 10 metrów kwadratowych powierzchni. Oczywiście urządzenie jest kompatybilne z systemem Smart Home od Xiaomi czyli aplikacją Mi Home. Wszystkim możemy sterować przy użyciu smartfonu, panelu dotykowego lub głosu, za pomocą asystenta głosowego.

See Also
Miotła elektryczna razem z mopem

Yunmi Internet Yuba

Szkoda, że Xiaomi nie zdecydowało się jeszcze sprzedawać produktów marki Viomi w sklepach Mi Store na terenie Europy. Chętnie kupiłbym lodówkę lub ławę do salonu wyposażoną w lodówkę!

Scroll To Top