Now Reading
Viomi również prezentuje grzejnik sufitowy z lampą, produkt 2 w 1
Yunmi Internet Yuba

Niedawno nową lampę łazienkową wyposażona w „grzejnik” zaprezentowała firma Yeelight. Nie jest to jedyna firma związana z Xiaomi która oferuje tego typu urządzenie 2 w 1, podobny produkt kompatybilny z Mi Home oferuje również marka Viomi. Viomi to teoretycznie niezależna spółka notowana na giełdzie a w praktyce należy ona do Xiaomi które jest głównym udziałowcem. 

Viomi również prezentuje grzejnik sufitowy

Viomi również prezentuje grzejnik sufitowy z lampą, produkt 2 w 1

Idea produktu bardzo mi się podoba, nie lubię dużej różnicy temperatur gdy wychodzę z kabiny prysznicowej. Nagrzewnica/grzejnik sufitowy sprawdzi się idealnie aby nagrzać szybko małą powierzchnię łazienki. Viomi zdecydowało się na zastosowanie podwójnego silnika aby zaprogramowana temperatura została osiągnięta jak najszybciej. Temperaturę można regulować w zakresie od 25 stopni Celsjusza do 35 stopni Celsjusza. Całkowita moc Yunmi Internet Yuba to 2400W. Sprawdzi się również w wysokich łazienkach ponieważ odległość nadmuchu podczas pracy z maksymalną mocą to aż 2,5m.

Viomi również prezentuje grzejnik sufitowy

W kwestii oświetleniowej nowy lampo-grzejnik wyposażony jest w diody LED o mocy 12W, w zupełności wystarczy do oświetlenia 10 metrów kwadratowych powierzchni. Oczywiście urządzenie jest kompatybilne z systemem Smart Home od Xiaomi czyli aplikacją Mi Home. Wszystkim możemy sterować przy użyciu smartfonu, panelu dotykowego lub głosu, za pomocą asystenta głosowego.

Yunmi Internet Yuba

Szkoda, że Xiaomi nie zdecydowało się jeszcze sprzedawać produktów marki Viomi w sklepach Mi Store na terenie Europy. Chętnie kupiłbym lodówkę lub ławę do salonu wyposażoną w lodówkę!