Kolejny sterylizator w ofercie Xiaomi Youpin, tym razem stricte podróżny

xiaomi youpin sterylizator

W ofercie platformy sprzedażowej Xiaomi Youpin pojawił się kolejny sterylizator, tym razem jest w formie etui. Pomieści szczoteczkę do zębów i inne urządzenia służące do codziennej higieny. W czasach COVID-19 w Chinach mamy istny wysyp produktów, które umożliwią zdezynfekowanie wszelkich produktów codziennego użytku. Niedawno opisywałem sterylizator ręczny, a dzisiaj w ofermie etui.

Nowy sterylizator został stworzony przez markę FIVE. Jego wymiary to 204 x 62 x 62 mm, pomieści wiele przedmiotów, np. szczoteczkę do zębów, grzebień, pędzelki do makijażu. W pokrywce znajduje się lampa UVC, której promieniowanie zwalcza bakterie oraz wirusy. Pojemnik o pojemności 400 ml, można wykorzystać również jako zwykłą szklankę na wodę, gdy płuczemy zęby.

Reklama

Za zasilanie całości odpowiada wbudowany akumulator o pojemności 4000 mAh. Według producenta wystarczy aż na 30 dni, bez potrzeby ładowania (przy założeniu, że będzie wykonywać 3 sterylizację dziennie). Aby włączyć proces sterylizacji wystarczy nacisnąć przycisk na obudowanie.

Sterylizator FIVE został wyceniony w Chinach na 59 juanów, $9. Jest już dostępny na Aliexpress, drożej, ale wysyłka za darmo.

Advertisements