W sobotę otwarcia salonu Mi Store w Toruniu, będą promocje!

Mi store torun

Już w sobotę Xiaomi otworzy swój pierwszy salon w województwie kujawsko-pomorskim, a dokładniej w Toruniu, czyli u ojca Rydzyka – prezent na dzień ojca?

Salon o powierzchni 102 m2 będzie znajdował się na parterze w Centrum Handlowym Atrium Copernicu. Oficjalne otwarcie odbędzie się w sobotę (27 czerwca) o godzinie 9:00. Xiaomi przygotowało do swoich fanów kilka promocji, lecz ze względu na koronawirusa, przeceny są minimalne.

Mi Store
Mi Store w Częstochowie

W sobotę będzie można kupić Xiaomi Mi Band 4 za  99 PLN i Xiaomi Redmi Note 8T za 699 PLN. W niedziele promocja obejmie telewizor Xiaomi Mi TV 43″ – będzie dostępny za 1449 PLN i słuchawki bezprzewodowe Xiaomi True Wireless Earphones które będą dostępne za 199 PLN. Można kupić tylko jedną sztukę produktu objętego promocją.

Przez cały weekend wszyscy klienci otrzymają 5% rabatu na zakupy, a jeżeli kwota przekroczy 1000 PLN to otrzymają kartę podarunkową o wartości 50 PLN do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.

Xiaomi Polska przygotowało więcej promocji, lecz jeszcze nie zdradziło szczegółów. Event potrwa do 3 lipca, informacje o nowych promocjach będą publikowane na oficjalny profilu Mi Store na Facebooku.

Scroll To Top