W Xiaomi Youpin pojawił się teleskop z możliwością mierzenia odległości, prędkości i kąta

Mileseey xiaomi golf

Urządzenie zostało stworzone przez Myris Electromechanical Co., Ltd. z myślą o golfistach, lecz nie tylko. Dla mnie najciekawszą funkcję jest pomiar prędkości, a najbardziej praktyczną odległości.

Urządzenie zostało wykonane z miękkiego plastiku z zewnętrzną antypoślizgową powłoką, jego wymiary to tylko 110 x 65 x 38 mm. Posiada teleobiektyw z 6-krotny przybliżeniem o stalej ogniskowej 6x z polem widzenia 7 stopni. Dalmierz umożliwia pomiary na odległości do 600 metrów, z marginesem błędu pół metra.

Ciekawa funkcja to pomiar prędkości z jaką porusza się obiekt. Wystarczy nacisnąć przycisk pomiaru na obudowie i podążać za namierzonym obiektem. Prędkość jest wyświetlana w czasie rzeczywistym.

Reklama

Produkt Mileseey potrafi również usprawnić grę w golfa poprzez mierzenie katów i odległości – w sumie to do tego został stworzony, na obudowie jest słowo Golf. Nigdy nie grałem w golfa, ale na chłopski rozum wydaje mi się, że zawodnik z doświadczenia sam potrafi lepiej ocenić jak uderzyć. Dodam jeszcze, że do zasilania potrzebna jest bateria CR2 i jest w zestawie.

Laserowy teleskop Mileseey został wyceniony w Chinach na 399 juanów, $57.

Advertisements