Now Reading
Walkie Talkie z bezprzewodową słuchawką

Walkie Talkie z bezprzewodową słuchawką

Xiaomi Mi Home Walkie Talkie 2

Xiaomi Mi Home Walkie Talkie 2 oferują 5W transmisji w 13 różnych kanałach do wyboru. Nadają się do wzięcia w teren ponieważ posiadają certyfikat wodoszczelności IP65. Każda z krótkofalówek wyposażona jest w akumulator o pojemności 5200 mAh ładowalny przez gniazdo USB typu C. Tak duża pojemność wystarczy na 15 godzin rozmowy lub 312 godzin w trybie czuwania (aż 13 dni).

Xiaomi Mi Home Walkie Talkie 2

Na wyświetlaczu o przekątnej ekranu 1,77 cala wyświetlane jest aktualnie wybrane pasmo, godzina i stan naładowania akumulatora. Jedno walkie talkie waży 291 gramów. Antena ma długość 13 cm i zapewnia maksymalny zasięg do 6 kilometrów. Fajny dodatkiem jest możliwość sparowania Xiaomi Mi Home Walkie Talkie 2 z aplikacją Mi Home i lokalizowanie innych osób które mają walkie talkie i są naszymi znajomymi.

Xiaomi Mi Home Walkie Talkie 2

Dopełnieniem całości jest zestaw słuchawkowy aby uwolnić ręce i ułatwić komunikację. Słuchawka komunikuje się z walkie talkie za pomocą Bluetooth. Jeżeli posiadasz straszą wersję walkie talkie to mam dobrą wiadomość. Słuchawka jest również kompatybilna z XIaomi Mi Home Walkie Talkie 1s. Na słuchawce znajdują się przyciski do regulacji głośności oraz włączania.

Xiaomi Mi Home Walkie Talkie 2 zostały wyceniony na $67, a sama słuchawka na $20.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top