Now Reading
Dwa nowe wentylatory Zhimi, w sam raz na letnie upały

Dwa nowe wentylatory Zhimi, w sam raz na letnie upały

wentylatory Zhimi

Marka Zhimi oferuje już wiele urządzeń do domu. Na okres zimowy oferowali zdalnie sterowane inteligentne grzejniki, a skoro zbliża się lato to prezentują nowe wentylatory. Dwa modele różnią się od siebie sposobem zasilania i mocą znamionową. Wentylator Zhimi DC 2 potrzebuje zasilania z gniazdka i ma 20W mocy, a wersja 2S posiada wbudowany akumulator i może działać bezprzewodowo z mocą 25W. Produkty Zhimi sprzedawane są na platformie Youpin.

Tak jak wspomniałem wyżej, wentylator Zhimi DC 2 należy podłączyć do gniazdka. Model 2s posiada wbudowany akumulator o pojemności 2800 mAh który oferuje do 20 godzin pracy. Z racji akumulatora wewnątrz waga wersji 2s wzrosła z 3.2 kg do 3.5kg. Wymiary wentylatorów to 340 mm x 330 mm x 960 mm. Przewód dołączony do zestawu ma 1,6m długości i jest zakończony oczywiście chińską wtyczką. Wentylatory Zhimi są kompatybilne z aplikacją Mi Home. To co cechuje wentylatory Zhimi to cicha praca – tylko 28.6 dB.

Zhimi wentylator DC 2s

Wentylator Zhimi DC 2 został wyceniony na 369 juanów, $55. Zhimi DC 2S kosztuje 549 juanów, $82. Niedługo powinny pojawić się w sklepach oferujących wysyłkę do Europy.

View Comment (1)
  • Hello. I have checked your pokoleniesmart.pl and i
    see you’ve got some duplicate content so probably
    it is the reason that you don’t rank hi in google. But you can fix this issue
    fast. There is a tool that creates content like human, just search in google:
    miftolo’s tools

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top