Doczekaliśmy się, za kilka dni rusza sprzedaż wideodzwonka Netatmo!

netatmo wideodzwonek

Już niedługo do sprzedaży trafi długo wyczekiwana nowość od Netatmo, mowa oczywiście o wideodzwonku. Jest to nie lada gratka dla osób z ekosystemu Apple, urządzenie jest kompatybilne z systemem HomeKit. Co to da? Oglądamy ulubiony serial na Netflixie przez Apple TV i ktoś zadzwonił dzwonkiem i nie wiemy, kto to jest, to dzięki wsparciu dla HomeKit obraz z kamery wyświetli się bezpośrednio na telewizorze. Dostawca z jedzeniem = wstajemy, intruz = oglądamy dalej.

Korzystając z innych urządzeń Apple, np. iPhone będziemy mogli porozmawiać z osobą stojącą przed drzwiami. Korzystałem z podobnego urządzenia Xiaomi, lecz minusem było opóźnienie (komunikacja przez chińskie serwery), produkt Netatmo powinien działać natychmiastowo – a kilku sekund jest kluczowe, aby poinstruować kuriera co ma zrobić z paczką.

Reklama

Produkt Netatmo posiadają doskonałe oprogramowanie, w testowanie niedawno kamerze zewnętrznej działało wzorowo. Wideodzwonek będzie miał możliwość monitorowania terenu przed drzwiami, gdy wykryje intruza w określonych godzinach, to otrzymamy powiadomienie. Dodatkowo jest możliwość wydzielania strefy ruchu, której urządzenie nie będzie pilnować, jeżeli w niej zostanie wykryty ruch, to nie otrzymamy powiadomienia.

Sprzedaż wideodzwonka Netatmo rozpocznie się 28 września, a jego rekomendowana cena detaliczna to 1399,99 złotych.

Advertisements