Now Reading
Wieloportowa ładowarka o mocy 75W dodana na platformę Youpin

Xiaomi wprowadziło na platformę Youpin nową ładowarkę marki AKAVO z aż czterema wyjściami. Największym plusem nowego produktu jest moc, „najmocniejsze gniazdo” obsługuję ładowanie mocą aż 60W.

Wymiary ładowarki to 103 mm x 72 mm x 28 mm i waży 240 gramów. Niestety jest dość ciężka, co może mieć kluczowe znaczenie podczas pakowania walizki podróżnej, plus taki że jest w stanie ładować kilka urządzeń jednocześnie. Ładowarka AKAVO wyposażona jest w dwa porty USB A o mocy maksymalnej 2,4A oraz dwa porty USB typu C (60W oraz 18W).

Razem z ładowarka otrzymujemy przewód zasilający o długości 1,5m zakończony azjatycką wtyczką. Według mnie lepiej wymienić przewód na „europejski” lub uciąć wtyczkę i założyć odpowiednią aby nie męczyć się z dodatkową przejściówką. Drugim przewodem dołączonym do zestawu jest przewód o długości 1,2m zakończony na obu końcach portem USB typu C.

See Also
wirtualnym asystentem Xiao AI

Jeżeli chcesz ładować swoje urządzenia z pełną mocą, to zakup ładowarki AKAVO będzie dobry rozwiązaniem. Produkt na platformie Youpin został wyceniony na 299 juanów, $43.

Scroll To Top