Xiaomi prezentuje kamerę do monitorowania czworonogów pozostawionych w domu z wyrzutnią przekąsek

XIaomi pawbby

Na platformie sprzedażowej Youpin pojawia się wiele dziwacznych produktów, jednym z nich jest nowość marki od Pawbby. W ekosystemie smart home Xiaomi jest już wiele kamer wewnętrznych za pomocą których można monitorować zachowanie psa gdy nie ma nas w domu, lecz tym razem otrzymamy jeszcze jedną funkcję. Nowy gadżet Pawbby posiada wyrzutnię przekąsek, tak dobrze czytasz, wyrzutnię przekąsek aby nagrodzić czworonoga za dobre zachowanie.

Gadżet Pawbby ma wymiary 175 mm x 92 mm x 249 mm i waży 1,2 kg. Wbudowana kamera nagrywa w rozdzielczości Full HD 1080p z kątem widzenia 130 stopni. Nagrania trafiają do chińskiej chmury i mogą być zapisywane na kartę micro SD o maksymalnej pojemności do 64 GB. Poza podglądem można również porozmawiać ze zwierzęciem za pomocą wbudowanego mikrofonu oraz głośnika.

Reklama

Jeżeli nie masz co robić w pracy to możesz podglądać swojego psiaka na ekranie smartfona i nagrodzić go za pomocą „wyrzutni przekąsek”. Urządzenie wypluwa przekąski na odległość do dwóch metrów. Ciekawi mnie ile psów zniszczy urządzenie i dobierze się do przekąsek, aby nie czekać aż właściciel łaskawie kliknie opcję na smartfonie. 🙂

Urządzenie Pawbby zostało wycenione w Chinach na 299 juanów, $42. Aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej. Zbiórka pieniędzy trwa już 6 dni, w tym czasie zebrano 1006% potrzebnej kwoty. Wysyłka urządzenia rozpocznie się 11 listopada 2019 roku.

Advertisements