Now Reading
Xiao Qiao Smart X3 Pro – kolejna bieżnia na platformie Youpin

Xiao Qiao Smart X3 Pro – kolejna bieżnia na platformie Youpin

Xiao Qiao Smart X3 Pro

Walkingpad stał się moim ulubiony sprzętem od „Xiaomi” w ostatnich tygodniach. Korzystam z niego codziennie, głównie podczas gry na xboxie. Zrobiłem już na nim prawie 300 000 kroków i spaliłem 14063.5 kcal. Maksymalna prędkość jaką oferuje to 6 km/h i sprawdzą się idealnie aby szybko chodzić i równocześnie grać na konsoli. 🙂 Gdy potrzeba czegoś szybszego…

Dzisiaj na platformę Youpin dodana została bieżnia dla bardziej wymagających użytkowników. Xiao Qiao Smart X3 Pro jest zdecydowanie większy od WalkingPad, lecz oferuje dwa razy większą szybkość. Bieżnia waży 39.5 kg i dedykowana jest dla osób do 100 kg. Powierzchni do biegania ma wymiary 45 cm x 120 cm.

Producent zastosował specjalny mechanizm który umożliwia rozłożenie i przygotowanie bieżni do ćwiczeń w zaledwie 10 sekund. Po rozłożeniu wymiary to 1570 mm długości, 630 mm szerokości i 1150 mm wysokości. Bieżnia jest bezpieczna dla kolan, stawów ponieważ posiada system amortyzujący wstrząsy.

Xiao Qiao Smart X3 Pro

To co podoba mi się najbardziej to ekran i panel sterowania. Wygląda bardzo ładnie, wyświetla podstawowe dane jak przebyta odległość, prędkość czy liczba spalonych kalorii. Fajny dodatkiem jest specjalny czujnik w prawym uchwycie po dotknięciu którego bieżnia zacznie zwalniać. Zdecydowanie bardziej bezpieczna metoda niż dosięgniecie pokrętła które znajduje się na panelu z przodu.

Xiao Qiao Smart X3 Pro

Bieżnia Xiao Qiao Smart X3 Pro oczywiście łączy się z telefonem, lecz niestety nie z aplikacją Mi Home. Z racji, że jest to produkt innej firmy niż Xiaomi trzeba skorzystać z aplikacji Xiao Qiao Run. Za pomocą aplikacji możemy ustawić trening HIT lub skorzystać z kursów biegania. Wirtualny trener zależnie od naszego stopnia zaawansowania przygotuje specjalny trening aby efektywnie i bezpiecznie rozpocząć przygodę z bieżnią.

Xiao Qiao Smart X3 Pro kosztuje 1999 juanów, $298. Aktualnie jest w kampanii finansowania na platformie Youpin która zakończy się za 13 dni. Przez jeden dzień nowa bieżnia zebrała 120% potrzebnej kwoty. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 24 maja. Produkt raczej nie będzie dostępny w Europie.

Scroll To Top