Now Reading
Xiao Yang nowy plecak szkolny dla dzieci od Xiaomi
Xiao Yang nowy plecak szkolny

Plecak szkolny Xiaomi

Dopiero co zakończył się rok szkolny, a Xiaomi już prezentuje plecak na kolejny rok pełny nauki w szkole podstawowej. Może warto zacząć tworzyć wyprawkę dla dziecka zaczynając od plecaka Xiaomi? Nowy produkt tak samo jak okulary, również ominął platformę finansowania i trafił już do sprzedaży na terenie Chin.

Xiao Yang nowy plecak szkolny

Xiao Yang to nowy plecak szkolny

Waga nowego plecaka Xiao Yang wynosi tylko 900 gram, a wymiary to  315mm x 385mm x 210mm.  Dzięki specjalnej, ergonomicznej konstrukcji waga będzie równomiernie rozłożona między klatką piersiową, plecami, barkami, talią i pośladkami. Poprawi to postawę dziecka i wpłynie korzystnie na kręgosłup. Specjalnie zaprojektowany tył sprzyja rozpraszaniu ciepła,  dlatego sprawdzi się również w upalne dni, plecy będą mogły oddychać. Posiada 25 litrów pojemności, bez problemu poza książkami zmieści się również butelka z wodą.

Plecak szkolny Xiaomi

Xiaomi nie zapomniało również o kwestii bezpieczeństwa, umieszczając elementy odblaskowe dookoła plecaka.  Główna kieszeń jest całkowicie otwierana, ułatwi to dostęp i zapewni łatwiejsze czyszczenie. Plecak jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, jest wodoodporny. Po bokach znajdują się dodatkowe kieszonki, którym również nie straszny deszcz. Nowy plecak Xiao Yang dostępny jest w dwóch kolorach. Dla dziewczyn Xiaomi oferuje kolor różowy, a dla chłopaków chiński gigant przewidział kolor granatowy.

See Also
Xiaomi Mijia Smart Vertical AC6

Xiao Yang to nowy plecak szkolny

Xiao Yang nowy plecak szkolny został wyceniony na 189 juanów, $28. Tak jak wspomniałem na początku jest już w sprzedaży na terenie Chin, więc lada moment powinien pojawić się w sklepach oferujących możliwość importu do Europy. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu dodam go do listy nowych produktów które możemy kupić.

Xiao Yang nowy plecak szkolny