Now Reading
Xiaobai Smart Camera 1080P – kolejny maluch FullHD

Na platformę Youpin trafiła kolejna kamera do monitoringu domowego. Nie rozumiem po co jest ich aż tyle.. ale dobra, sprawdźmy Xiaobai Smart Camera 1080P. Nowa kamera została stworzona przez firmę Shanghai Chuangmi Technology Co., Ltd.

Xiaobai Smart Camera 1080P

Kształt jest identyczny jak zaprezentowanej rok temu kamery która oferowała jakość 720p. Xiaobai oferuje nagrywanie w jakości FullHD. Dużym plusem jest możliwość regulacji, kamerę można obracać o 360 stopni i przechylać góra/dół. Nie będzie problemu aby uchwycić żądany kadr.

Produkt jest bardzo lekki, waży niecałe 65 gramów. Zapisane nagrania można przechowywać w chmurze, na dysku NAS lub na karcie micro SD. Kamera obsługuje karty o pojemności do 64 GB. Wbudowany mikrofon oraz głośnik umożliwiają komunikację dwustronną. Można mówić do kamery a osoba aktualnie podglądająca obraz przy użyciu aplikacji Mi Home będzie nas słyszeć i tak samo w drugą stronę. Oczywiście można również tworzyć sceny z innymi urządzeniami z ekosystemu Xiaomi.

Xiaobai Smart Camera 1080P sprawdzi się nie tylko w domu a np. na działce. Można umieścić w dowolnym miejscu i zasilić powerbankiem a nagrania zapiszą się na kartę microSD, tylko lepiej żeby ktoś nie zauważył kamery :). Kamera została wyceniona na rynku chińskim na 129 juanów, $19.

Scroll To Top