Xiaobai Smart Camera PTZ Edition nowa kamera kompatybilna z Mi Home

Xiaomi wprowadziło dzisiaj do sprzedaży nową kamerą służąca do monitoringu domowego kompatybilną z ekosystemem Smart Home. Xiaobai Smart Camera PTZ Edition produkowane jest przez inną firmą która współpracuje z Xiaomi, lecz nie masz się o co martwić. Nowy produkt jest kompatybilny z aplikacją Mi Home i na pewno będzie działał gdy masz wybrany region Chiny.

Xiaobai Smart Camera PTZ Edition

Kamera oferuje panoramiczne nagrywanie w jakości Full HD, rejestruje obraz w standardzie H265. Oczywiście tak jak inne kamery, nowa również wspiera inteligentne wykrywanie osób. Jeżeli intruz zostanie wykryty to otrzymamy powiadomienie na telefon oraz umożliwia wysłanie nagrania do chmury lub dysku NAS jeżeli takowy posiadamy.

Reklama

Xiaobai Smart Camera PTZ Edition ma możliwość obrotu o 360 stopni, a dobra optyka pozwala na wykrycie osób które będą znajdowały się w odległości do 10 metrów. Jeżeli nie ufasz nagraniom w chmurze to możesz umieścić kartę micro SD o maksymalnej pamięci do 64 GB. Moim zdaniem inteligentny kamery w połączeniu z czujnikami ruchu oraz drzwi/okien to bardzo dobry i tani sposób na „bezpieczny dom”. W razie potrzeby kamerę można powiesić do góry nogami, a obraz obrócić.

Xiaobai Smart Camera PTZ Edition została wyceniona na rynku chińskim na 169 juanów, $25. Dostępna jest już w sklepie Banggood.com

Advertisements