Now Reading
Xiaomi A2 może zadebiutować jeszcze w lipcu

25lipca Xiaomi ogłosiło dużą konferencję w Hiszpanii. Najprawdopodobniej zostanie zaprezentowana druga generacja smartfonu z logiem Mi który będzie posiadał czystego androida. Mowa o następcy  Xiaomi A1, mianowicie A2, tak samo jak poprzednik A1 był kopią Xiaomi 5X lecz bez nakładki MIUI. Tak samo nowy A2 również ma to być Xiaomi Mi 6X, lecz bez nakładki MIUI. Do sieci wyciekło już zdjęcie prezentujące Xiaomi A2.

Xiaomi A2 może zadebiutować jeszcze w lipcu

Xiaomi A2 może zadebiutować jeszcze w lipcu

Za sprawą współpracy Xiaomi i Google, model A 1 jest to jeden z najlepiej się sprzedających smartfonów Xiaomi, dzięki globalnej dostępności modelu. Bez żadnych ograniczeń regionalnych. Xiaomi Mi 6X posiada ekran 6 calowy w formacie 18:9 i rozdzielczością 2160 x 1080 pikseli. Za moc obliczeniową odpowiedzialny jest procesor Snapdragon 660. Do wyboru są trzy modele z różnymi wariantami pojemnościowymi: 4/32GB, 4/64gB i 6/128GB.

See Also

Jeżeli Xiaomi zdecyduje się na skopiowanie 6X, to cena A2 będzie minimalnie wyższa względem  A1 w ubiegłym roku. Kto planował zakup A1 sugeruje aby się wstrzymał. Będzie mógł kupić nowy model z dużo lepszym aparatem, lub taniej telefon który sobie już upatrzył.

Scroll To Top