Xiaomi AI English Teacher – „rewolucyjny” nowy produkt Xiaomi

Xiaomi AI English Teacher

Wczoraj jeden ze współzałożycieli Xiaomi, Wang Chuan poinformował że dzisiaj Xiaomi zaprezentuje przełomowy produkt, coś czego jeszcze nie było. Produkt który zmieniłby jego życie gdyby został stworzony szybciej.. nie miałem pomysłu co to może być..

Xiaomi AI English Teacher

Jak się dzisiaj okazało tym przełomowym produktem jest wirtualny tłumacz. Urządzenie ma ułatwić osobom z Chin komunikować się w języku angielskim zarówno ustanie jak i pisemnie bez nawet podstawowej znajomości języka. Na bocznej krawędzi urządzenia znajdują się przyciski do tłumaczenia słów w czasie rzeczywistym. Dla mnie zdecydowanie ciekawszy jest sposób nauki.

Xiaomi AI English Teacher ma ułatwić podróżowanie i potencjalną naukę. Urządzenie nie tylko przetłumaczy każde słowo, lecz dokładnie pokaże w jaki sposób ma być wymawiane, a nawet oceni jak sobie radzimy. Pomoże w tym przedstawienie w animowany sposób jak poruszać ustami i językiem aby poprawnie wymawiać dane słowo. W przypadku tekstu z tyłu znajduje się obiektyw aby wykonać zdjęcie i przetłumaczyć znajdujący się przed nami tekst.

Xiaomi dodało również kilka mini gier za które otrzymamy punkty, aby zachęcić do nauki. Przy użyciu Xiaomi AI English Teacher można również rywalizować z innymi, wystarczy sparować dwa urządzenia ze sobą aby zmierzyć się z wiedzy o języku angielskim.

Urządzenie działa za pośrednictwem Wi-FI oraz posiada slot na kartę SIM w droższej wersji. Duży plus za „gotowości” na wbudowanym akumulatorze, wynosi 25 dni w trybie czuwania.

Xiaomi AI English Teacher

Xiaomi AI English Teacher, tłumacz Xiaomi został wyceniony w Chinach na 499 junaów, $73 za model 2/16GB i 999 juanów za model 3/64GB z 4G.

Szczerze napisze, że liczyłem na coś więcej. Niestety kolejny produkt tylko dla osób władających językiem chińskim…

Scroll To Top