Xiaomi AirDots Pro 2 rozpakowanie

Xiaomi AirDots Pro 2

Testowaliśmy już pierwszą generację AirDots oraz słuchawki marki Redmi. Teraz dotarły do nas najlepsze, najdroższe słuchawki bezprzewodowe jakie Xiaomi ma w swojej ofercie, mianowicie Xiaomi AirDots Pro 2. Daj nam tydzień na recenzję, narazie zapraszam do rozpakowania nowych słuchawek.

Xiaomi AirDots Pro 2 będziemy porównywać z poprzednim modelem, czyli AirDots oraz największym konkurentem, AirPodsami od Apple. W kwestii opakowania produktu według mnie Xiaomi zdecydowanie przegrywa z firmą z Cupertino.

Słuchawki są przymocowane do papierowego pudełka za pomocą przezroczystej taśmy, budżetowe rozwiązanie. Jeżeli produkt ma aspirować do klasy premium to Xiaomi mogło bardziej się postarać. AirDots Pro 2 powinny znajdować się w etui, z pudełka wyciągamy etui w którym są słuchawki. Niestety Xiaomi nie skopiowało jeszcze stylu pakowania i magii parowania od Apple.

W zestawie razem ze słuchawkami otrzymujemy etui oraz przewód do ładowania, USB A do USB typu C. Etui posiada diodę informującą o stanie naładowania oraz statusie połączenia bluetooth. Na bocznej ścianie etui znajduje się przycisk do aktywowania parowania.

Konstrukcja słuchawek jest bardzo zbliżona do AirPodsów pierwszej generacji, lecz produkt firmy Lei Jun został stworzony z gorszej jakości materiałów, plastiku drugiego sortu. Czuć to gdy weźmiemy do ręki etui lub same słuchawki.

Xiaomi Mi Air 2 -3

A jak jest w kwestii audio? Czy Xiaomi AirDots Pro 2 dają radę?

Moje pierwsze spostrzeżenia są pozytywne, grają bardzo czysto. Jedyne do czego mogę się przyczepić to niskie tony, chciałby aby było więcej basu.

To tylko moje pierwsze wrażenia, „na gorąco”. Słuchawki przetestuje @maciej. Wróć za tydzień to dowiesz się czy produkt Xiaomi może być tańszym zamiennikiem AirPodsów.

Scroll To Top