Xiaomi Collodio Mop, nowy mop do czyszczenia podłóg

Xiaomi wprowadziło do sprzedaży kolejny mop do czyszczenia podłogi, jak widać Chiński Gigant bardzo dba abyśmy mieli czysto w domach. Oferta odkurzaczy, mopów i sprzętów AGD jest coraz bogatsza. Nie każdy potrzebuje autonomiczny odkurzacz który potrafi również myć podłogę, niektórzy wolą prostsze, tańsze rozwiązania. Nowy Xiaomi Collodio Mop kosztuje niewiele, zaledwie 69 juanów.

Xiaomi Collodio Mop

To co cechuje większość produktów Xiaomi to minimalizm i prosta w wyglądzie i taki również jest mop. Na rączce znajduje się przycisk dzięki któremu można obracać mopującą końcówką o 18o stopni. Ułatwi to dostanie się do newralgicznych miejsc np. pod meble, krzesła. Powierzchnia czyszcząca została wykonana z jednowarstwowej gumy PVA która skutecznie wychwytuje włosy i brud, długość wynosi 330 mm. Za wyciskanie wody odpowiada specjalna rolka która działa z siłą około 60N.

Xiaomi Collodio Mop

Reklama

Druga ważna cecha która ucieszy szczególnie osoby zamieszkujące w małych mieszkaniach to możliwość złożenia mopa gdy jest nieużywany aby zajmował jak najmniej miejsca. Może stać pionowo w specjalnie dołączonej do zestawu podstawie, zajmuje wtedy tylko 77 mm szerokości i jest wysoki na 1470 mm. Xiaomi chce zapewnić jak największą wygodę użytkowania. Uchwyt rączki pokryty zostały pianką aby zapewnić pewnych chwyt. Pręt wykonany został z aluminium aby zapewnić niską wagę.

Xiaomi Collodio Mop

Xiaomi Collodio Mop został wyceniony na terenie Chin na 69 junaów, $10. Sklepy oferujące wysyłkę produktu z Chin do Europy również muszą zarobić, więc jest drożej. Mop został dodany do oferty sklepu Gearbest, lecz polecam poczekać na promocję.

Advertisements