Now Reading
Xiaomi dodało kolejne buty do biegania na platformę Youpin

Po kilku tygodniach posuchy, marka 90Fun wraz z Xiaomi prezentuje nowy produkt na platformie crowdfundingowej – lekkie buty do biegania. Standardowo jak to w przypadku wszystkich produktów, nowe buty również zebrał już wymaganą kwotę. W ciągu 24 godzin udało się zebrać 219% potrzebnej sumy, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 13 dni.

Nowe buty zostały stworzone do biegania miejskiego. 90Fun zapewnia, że specjalnie skonstruowana podeszwa z gumy EVA i plastiku TPU sprawdzi się bardzo dobrze podczas pokonywania kolejnych kilometrów na twardym asfalcie i chodnikach.

Zewnętrza poszewka buta została wykonana z oddychającego materiału i co ważne, zawiera elementy odblaskowe. Jeżeli biegasz po zmroku Twoja odzież sportowa musi posiadać elementy odblaskowe, dobrze że 90Fun o tym pamięta.

Buty dostępne będą w trzech kolorach: czarny, szary i niebieski. Rozmiarówka jest europejska i zaczyna się na numerze 40, a kończy na 44. Waga jednego buta wynosi 190g, jest to wartość dla rozmiaru 42.

See Also

Buty do biegania 90Fun zostały wycenione na platformie Youpin na kwotę 169 juanów, $25. Wysyłka do pierwszy osób które wsparły projekt rozpocznie się 22 lipca 2019 roku.

Scroll To Top