Now Reading
Xiaomi dodało na platformę finansowania pierwszy masażer marki Yunmai

Yunmai to marka na platformie Youpin która w swoim portfolio posiada wiele produktów przeznaczonych dla osób aktywnych fizycznie. Moim ostanim „złotym strzałem” są uchwyty do pompek. Teraz Yunmai przychodzi z pierwszy masażerem który trafił do kampanii crowndfundingowej. W ciągu zaledwie 48 godzin masażer zdobył 961% potrzebnej kwoty, a do końca zbiórki pozostało 12 dni.

Pełna nazwa marki Yunmai to Zhuhai Yunmai Technology Co., Ltd. Masażer jest przeznaczony do użytku po aktywności fizycznej. Wykonałeś ciężki trening nóg? Dzień po masz straszne zakwasy, a następnego dnia jest jeszcze gorzej? Ja zawsze tak mam jeżeli po dłuższej przerwie wrócę do treningu. Przez 3 dni mam trudności z siadaniem i schodzeniem po schodach. Wszelkie podstawowe czynności przez 72h okazują się zdecydowanie trudniejsze niż trening przez godzinę.

Masażer Yunmai

Nowy masażer zaprezentowany przez Yunmai ma pomóc mięśniom się zrelaksować i szybciej zregenerować. Oferuje trzy poziomy intensywności: od 1800 obr/min do 3200 obr/min. W celu lepszego dopasowania się do kształtu masowanego mięśnia w zestawie znajdują się 4 rodzaje obrotowych głowic.

Urządzenie działa bezprzewodowo, zasilane jest przez wbudowany akumulator o pojemności 1600 mAh. Producent deklaruje, że wbudowane ogniwo wystarczy na 7 godzin masażu na najniższym poziomie intensywności. W przypadku najmocniejszego masażu czas pracy na jednym ładowaniu spada do 4 godzin.

See Also
Circle Joy 1

Masażer Yunmai został wyceniony w Chinach na 799 juanów, $115. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 12 lipca 2019 roku. W zestawie razem z masażerem i wymiennymi głowicami otrzymamy podróżne etui do transportowania całości i oczywiście ładowarkę.

Scroll To Top