Now Reading
Xiaomi dodało na Youpin kompaktowe urządzenie do oczyszczania wody

Platforma sprzedażowa Youpin skrywa wiele interesujących produktów, jednym z nich jest nowe urządzenie do sterylizacji wody. Firma Sky Innovation Technology (Shenzhen) Co., Ltd stworzyła urządzenie w kształcie termometru które emituje światło UV w celu oczyszczenia wody.

kompaktowe urządzenie do oczyszczcznania wody

Wymiary produktu to 196 mm x 29 mm x 30 mm, waży zaledwie 137g. Wewnątrz znajduje się akumulator o pojemności 2200 mAh. Wbudowane ogniwo wystarczy na dwie i pół godziny pracy. W przypadku rozładowania należy podłączyć do ładowarki przez gniazdko USB typu C, ładownie do 100% trwa trzy i pół godziny.

kompaktowe urządzenie do oczyszczcznania wody

Jak działa urządzenie? Należy zdjąć pokrywę, umieścić „lampę” w szklance wody i nacisnąć przycisk na spodzie. W czasie 90 sekund światło UV wysterylizuje wodę w szklance. Producent deklaruje, że woda będzie czysta i zdatna do picia (zwalczy 99,9% zanieczyszczeń). Żywotność lampy UV wynosi 15 000 godzin.

youpin water uv

Jeżeli produkt na prawdę jest w stanie oczyścić wodę z rzeki, to jest to idealny gadżet dla osób wybierających się na kemping, dla harcerzy. W zestawie razem z „oczyszczaczem” otrzymujemy przewód do ładowania i etui.

See Also

Kompaktowe urządzenie do oczyszczcznania wody został wycenione na Youpin na kwotę 149 juanów, $22. Jest już dostępny w sklepie Banggood.

Scroll To Top