Xiaomi dodało na Youpin nowy sejf marki QIN z czytnikiem żył

qin sejf

Nowy sejf stworzony został przez Shenzhen Duojia Technology Co., Ltd i sprzedawany jest pod marką QIN. Sejf można otworzyć za pomocą „czytnika palca”. Tym razem to nie błąd, lecz specjalnie tak napisałem. Produkt QIN posiada czytnik żył, a nie linii papilarnych który obecnie montowane są w smartfonach.

dobre miejsce na sejf, środek pokoju … 🙂

Produkt został wykonany z metalu i ma wymiary 412 mm x 290 mm x 18 mm i waży 11 kg. Za zasilenie funkcji smart odpowiedzialny jest akumulator o pojemności 4400 mAh. W celu naładowania należy użyć gniazda microUSB. Sejf łączy się ze smartfonem, aplikacją Mi Home za pośrednictwem Bluetooth w wersji 4.0.

Tak jak wspomniałem na początku sejf skanuje żyły w naszym palcu, a nie linie papilarne. Według producenta jest to bezpieczniejszy i bardziej precyzyjny sposób weryfikacji. Gdy ktoś spróbuje sforsować zabezpieczenia to sejf uruchomi syrenę alarmową i wyśle powiadomienie na smartfon właściciela.

Sejf QIN z czytnikiem żył został wyceniony w Chinach na 599 juanów, $85. Aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej. Do tej pory zebrano 310%, a do końca zbiórki pozostały jeszcze 3 dni. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 30 grudnia 2019 roku.

Scroll To Top