Xiaomi Express – usługa pocztowa od Xiaomi

W ostatnich miesiącach mieszkańcy Chin i Indii narzekali na opóźnienia w dostawie produktów zamówionych w sklepie Mi.com oraz na platformie Youpin. Za dostarczanie paczek pierwotnie odpowiadała firma Fendga Express. Czas dostaw był jednak niezadowalający dlatego Xiaomi zdecydowało zerwać umowę i skorzystać z usług dwóch innych firm: Yuantong i SF.

Rok temu, a dokładniej w sierpniu 2018 roku Xiaomi zgłosiło wniosek do China Trademark Office o znak towarowy dla usługi Xiaomi Express. W zeszłym miesiącu znak został zatwierdzony i nowa usługa Xiaomi Express została zarejestrowana jako usługa pocztowa i może dostarczać paczki.

Chiński gigant planuje wziąć sprawy w swoje ręce, stąd usługa Xiaomi Express. Celem jest ekspresowe dostarczenie paczek do odbiorców już na drugi dzień w conajmniej 150 miastach. Xiaomi Express ma nie tylko usprawnić terminy dostaw, lecz również obniżyć koszty związane z dostarczeniem produktów do klientów. Poproszę Xiaomi Express do Europy!

Xiaomi Express Kiosk dostępne już od maja


Nazwę Xiaomi Express wykorzystuje już jedna usługa… W Indiach produkty Xiaomi można kupić w sklepach stacjonarnych, zamówić przez internet lub skorzystać ze specjalnych automatów, Xiaomi Mi Express Kiosks. Są to automaty zawierające urządzenia Xiaomi, Redmi i Pocophone.

Jest już północ, pakujesz się na wakacje w ostatniej chwili i nie możesz znaleźć powerbanku, co robisz? Kupujesz w automacie czynnym 24/7, wygodne rozwiązanie.

Scroll To Top