Now Reading
Xiaomi InFace Sonic Clean

Xiaomi InFace Sonic Clean

Na platformie crowdfundingowej pojawił się nowy produkt specjalizujący się w oczyszczaniu twarzy, Xiaomi InFace Sonic Clean. Jest to gadżet do czyszczenia twarzy z technologią ultradźwiękową. Czyścik robi furorę, osiągnął już 1245% potrzebnej kwoty. Jest to zdecydowanie najlepszy wynik, pośród ostatnio prezentowanych nowości. Dedykowany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Xiaomi InFace Sonic Clean

Urządzenie mierzy 80 x 53 x 30,4 mm,  a waga wynosi 83 gramy. Jest wodoszczelne, gwarantuej to certyfikat IPX7. Wyglądem przypomina kostkę mydła. Dostępne jest w czterech kolorach różowym, szarym, pomarańczowym i zielonym. Pojemność akumulator wynosi 300mAh. Xiaomi deklaruje, że wystarczy na 3-4 godzin ciągłego użytkowania. Ładowanie odbywa się za pomocą kable dołączonego do zestawu, poza nim klienci otrzymają również przezroczyste etui do przechowywania i transportowania Xiaomi InFace Sonic Clean.

Xiaomi InFace Sonic Clean

Produkt reklamowany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Usuwa nadmiar makijażu, kremu, olejków i tłuszczu ze skóry. Trzeba powiedzieć, że czysta skóra nie sprzyja tylko urodzie, ale również zdrowiu, ponieważ czysta skóra oddycha swobodniej. Będzie mniej skłonna do przedwczesnego starzenia się, a wraz z nowym InFace Sonic Clean operacja czyszczenia twarzy jest bardzo prosta i trwa 90 sekund.

Xiaomi InFace Sonic Clean

Mały silnik umieszczony wewnątrz Xiaomi InFace Sonic Clean odpowiedzialny za drgania jest produkowany przez firmę Seiko. Materiał zastosowany w obudowie i we włosiu o grubości 4,5 mm to sylikon z certyfikatem FDA .

See Also
Amazfit Health Watch

Xiaomi InFace Sonic Clean

Zastosowanie technologii fal dźwiękowych w połączeniu z drganiami pozwali na dokładne oczyszczania skóry twarzy. Xiaomi zapewnia, że tylko 90 sekund wystarczy, aby uzyskać wyniki godne najlepszej kosmetyczki. Odświeżona twarz zapewni dobry nastrój, da siłę aby zmierzyć się z długim dniem pracy.

Xiaomi InFace Sonic Clean został wyceniony na 89 juanów, 14$. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 12 lipca.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top