Now Reading
Xiaomi Insait Joy Smart Football to piłka XXI wieku
Xiaomi Insait Joy Smart Football

Xiaomi Insait Joy Smart Football

Czy to przypadek, że w dzień rozpoczęcia mundialu Xiaomi prezentuje na platformie crowdfundingowej piłke? Nie sądzę. Na profilach społecznościowych Xiaomi również znajduje się kilka wpisów dotyczących mundialu. Xiaomi Insait Joy Smart Football, na pierwszy rzut oka to zwykła piłka, skrywa jednak w sobie inteligencję. Produkt osiągnął już 108% na platformie crowdfundingowej.

Xiaomi Insait Joy Smart Football

Piłka dostępna jest w dwóch rozmiarach, 4 i 5. Czwórka jest dedykowana dla młodszych miłośników piłki nożnej, których wiek nie przekracza 12 lat. Obwód wynosi 635-660 mm, waga 370g, dostępna jest w dwóch kolorach żółtym oraz niebieskim. Dla starszych graczy Xiaomi oferuje piłkę w rozmiarze pięć. Obwód większej wersji wynosi 680 – 700 mm, a waga 440g. Dostępna jest tylko jedna wersja kolorystyczna niebieska, z białymi elementami. Widoczna na zdjęciu poniżej.

Xiaomi Insait Joy Smart Football

Piłka Xiaomi, tak jak większość aktualnie produkowanych piłek nie jest szyta, lecz klejona termicznie, zgrzewana. Wykonana została ze skóry Pu odpornej na ścieranie, natomiast podszewka wykonana jest z butylu, spełniającego standardy wymagane przez przepisy największej organizacji piłkarskiej na świecie, FIFA.

Inteligentna piłka

To co wyróżnia piłkę Xiaomi na tle konkurencji to inteligentny chip i czujniki wewnątrz. Rejestrują  siłę uderzenia, pozycję, trajektorię i rotację. Zawiera również wirtualnego trenera. Użytkownik może ustawić do trzech poziomów trudności i przeprowadzić czternaście zaawansowanych programów treningowych, a pod koniec sesji treningowej aplikacja oceni jak poradziliśmy sobie z każdym ćwiczeniem. Wystawiając adekwatną ilość gwiazdek. Aplikacja przedstawi również słabe punkty, dostaniemy informacje co trzeba poprawić aby stać się lepszym piłkarzem.

Funkcje społecznościowe

Dzięki dedykowanje aplikacji na iOS i androida możesz rzucić wyzwanie znajomym, przeprowadzić konkurs żonglerki lub dryblingu. Wyniki każdej osoby zostaną przedstawione w tabeli, każdy chce być na szczycie. Inna opcją w aplikacji jest możliwość nagrywania filmów w czasie rzeczywistym powiązanych ze statystykami związanymi z wykonywanym ruchem, dryblingiem.

See Also

Xiaomi Insait Joy Smart Football

Piłka posiada bazę do bezprzewodowego ładowania. 30 minut ładowania pozwoli korzystać ze smart piłki przez trzy godziny. Pełne naładowanie pozwala na 7 godzin gry i do 40 dni w trybie gotowości.

Xiaomi Insait Joy Smart Football wyceniony został na 299  juanów, $46. Wysyłka do pierwszy klientów rozpocznie się tuż przed końcem mundialu, 10 lipca.

Xiaomi Insait Joy Smart Football