Now Reading
Xiaomi jednocześnie otworzyło 500 sklepów – trafili do księgi rekordów Guinnessa

29 października Xiaomi otworzyło jednocześnie 500 sklepów w Indiach, jest to absolutny rekord dzięki czemu trafili do GWR. Zespół Guinness World Records musiał dokładnie sprawdzić wszystkie punkty dlatego nagroda została przyznana dopiero dzisiaj, po prawie miesiącu od ustanowienia rekordu.

Xiaomi jednocześnie otworzyło 500 sklepów - trafili do księgi rekordów Guinnessa

Xiaomi jednocześnie otworzyło 500 sklepów – trafili do księgi rekordów Guinnessa

Chiński gigant planuje zjednać sobie ludzi, aktualnie ten sposób docierania do klientów najbardziej jest promowany na terenie Indii. Kilka tygodni temu Xiaomi otworzyło największy Mi Store w którym nie tylko sprzedawane są produkty z logiem Mi ale również jest to miejsce spotkań. Wewnątrz znajduje się kawiarnia, gniazdka do ładowania sprzętu. Wszystko czego potrzeba aby pracować lub zrelaksować się w gronie znajomych.

Otwarcie 500 sklepów to znakomita informacja, wyraźnie stawia na integracje z klientem. Co więcej Xiaomi w 2019 roku planuje otworzyć 5000 sklepów na terenie Indii! Dzięki temu miejsce pracy znajdzie 15 000 osób.

See Also
Smartwatch Amazfit Verge otrzymuje

Dlaczego akurat Indie? Wedle prognoz w 2020 roku będzie to najbardziej zaludniony kraj na świecie, a co za tym idzie ogromny rynek zbytu smartfonów i innego sprzętu z logiem Mi.

Scroll To Top