Now Reading
Xiaomi jest coraz bardziej popularne w Chinach, kolejny rekord pobity

Jingdong to jeden z najbardziej popularnych sklepów internetowych w Chinach i ma w ofercie produkty Xiaomi. Dzisiaj chiński gigant Xiaomi ogłosił, że są pierwszą marką na platformie Jingdong która sprzedała ponad 20 milionów produktów. Xiaomi to również najczęściej obserwowana firma spośród wszystkich dostępnych marek na Jingdong.

Xiaomi jest coraz bardziej popularne w Chinach, kolejny rekord

Xiaomi jest coraz bardziej popularne w Chinach, kolejny rekord pobity

Produkty z logiem Mi maja miliony fanów na całym świecie, lecz swoją rodzimą firmę coraz bardziej doceniają osoby na codzień zamieszkujące w Chinach. Dlatego niedawno ustanowiony został nowy rekord w sklepie internetowym Jingdong. Przez 7 dni ten wynik na pewno zostanie jeszcze znacznie poprawiony. Z okazji Chińskiego Nowego Roku, Xiaomi i Jingdong przygotowali promocje dla klientów, kupon rabatowy oferujący 200 juanów zniżki na niektóre produkty.

See Also
Xiaomi Mi Band 4

Chciałbym aby europejskie sklepy miał tak rozbudowaną ofertę jak Jingdong. Chętni mogą już zamawiać w chińskim sklepie nowego Redmi Note 7. Poza tym dostępne są również wielkogabarytowe produkty takie jak pralki, lodówki czy telewizory z logiem Mi.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top