Now Reading
Xiaomi jutro pokaże „coś zupełnie nowego”. Najbardziej innowacyjny produkt w historii marki

Wang Chua to jeden z współzałożycieli Xiaomi. Na chińskim portalu społecznościowym Weibo opublikował interesujący i jakże tajemniczy wpis. Pan Wang Chua poinformował fanów, że jutro Xiaomi pokaże coś czego jeszcze nie było. Ma to być rewolucyjny produkt który zmieni zasady gry i stanie się najbardziej innowacyjnym produktem w historii Xiaomi.

Jestem bardzo podekscytowany. Jutro wydam produkt, który może zmienić moje przeznaczenie. Jest to zupełnie nowa kategoria, nowy gatunek, który jeszcze nie istnieje … Gdybym go miał, moja ścieżka życia może być zupełnie inna …

Wang Chua

Do wpisu dołączona została poniższa grafika. Musze przyznać, że TV Box zmienił sposób w jaki używam telewizor. Wystarcza mi on w zupełności, nie posiadam podłączonego dekodera ani anteny.


Co kryje się pod „Big Thing?” według Wang Chua to zupełnie nowa kategoria która stanie się jednym z najbardziej innowacyjnych produktów na rynku. Są to bardzo mocne słowa, osobiście nie potrafię stworzyć w głowie takiego produktu. Jestem niezwykle ciekawy, co takie przygotowało na jutro Xiaomi.

See Also

Wedle przecieków które trafiły do sieci Xiaomi zaprezentuje jutro: Mi Band 4 z asystentem Xiao AI, wyciąg z Xiao Ai, pralkę z Xiao Ai, urządzenie do gotowania z Xiao Ai – wszystkie produkty z naciskiem na wirtualnego asystenta. Wątpię aby którykolwiek z tych produktów był „Big Thing”. Czekam na coś zdecydowanie większego!

Scroll To Top