Xiaomi rezygnuje z zakrzywionego ekranu – Mi 10T będzie „prosty”

xiaomi mi 10T

W sieci pojawia się coraz więcej informacji o nowy smartfonie Xiaomi – Xiaomi Mi 10T i mocniejszy wariancie Mi 10T Pro. To, co mnie bardzo cieszy to rezygnacja z zakrzywionego ekranu. Takie rozwiązanie sprawdza się tylko, gdy obsługujemy smartfon pionowo, niestety, gdy obrócimy o 90 stopni, to są problemy. Dłoń którą trzymamy smartfon, przypadkowo dotyka ekran i blokuje możliwość obsługi drugą ręką. Jak żyć, gdy leżę na hamaku i tracę czas oglądając filmiki na YouTube, a tu dotyk nie działa.

Dosyć moich problemów życiowych, wróćmy do Mi 10T Pro. „Prosty” ekran będzie miał kropkę w lewym górnym rogu, wewnątrz której będzie znajdował się przedni aparat do selfie.

Reklama

Na grafikach nie widać czytnika odcisków palców, dlatego prawdopodobnie smartfon będzie posiadał ekran AMOLED z czytnik wbudowanym w wyświetlacz.

xiaomi mi 10t amazon

Mi 10T Pro prawdopodobnie będzie posiadał procesor Qualcomm Snapdragon 865 i aparat o rozdzielczości 108 Mpix – czyli to samo co zwykły Mi 10. A przynajmniej takie informacje przypadkowo pojawiły się w portalu Amazon.es.

Advertisements