Now Reading
Xiaomi Mi 8 Explorer Edition od dzisiaj w sprzedaży za $542

Blisko dwa miesiące temu Xiaomi zaprezentowało swojego najnowszego flagowca Mi 8. Nowa seria Mi 8 oferuje trzy modele do wyboru, dwa z nich są już w sprzedaży. Aż do dzisiaj brakowało jednego, właśnie Explorer Edition. Jak prezes Xiaomi może go określić? To najlepszy smartfon Mi jaki do tej pory stworzyliśmy, jest niesamowity. Mniej więcej można usłyszeć co roku na konferencji Apple prezentującej nowego iPhona. Można powiedzieć, że do dzisiaj Xiaomi sprzedawało iPhony 8, a od dzisiaj można kupić iPhona X w wersji Chińskiej. Smartfon dostępny jest od 7:30 czasu Chińskiego, a cena wynosi 3699 juanów, $542.

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition od dzisiaj w sprzedaży

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition od dzisiaj w sprzedaży Xiaomi Mi 8 Explorer Edition od dzisiaj w sprzedaży

Smartfon posiada czytnik  linii papilarnych na ekranie, zaawansowane skanowanie twarzy 3D, „przezroczystą” obudowę z tyłu, 8 GB pamięci RAM. Procesor również powinien być trochę „podkręcony” ponieważ Mi 8 EE ma osiągać wynik 300 000 w teście wydajnościowym AnTuTu.

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition od dzisiaj w sprzedaży Xiaomi Mi 8 Explorer Edition od dzisiaj w sprzedaży

Mam nadzieję, że Xiaomi wyprodukowało wystarczającą ilość smartfonów i nie będzie trzeba czekać klika tygodni na wysyłkę z Chin. Oby chińscy pośrednicy nie narzucali zbyt dużej marży.. Niedługo powinny pojawić się filmiki  z rozkładania na części nowego urządzenia i wtedy dowiemy się jak to z tymi przezroczystymi plecami jest na prawdę.

Scroll To Top