Now Reading
Xiaomi Mi 8 SE z Androidem Q podczas testu Geekbench

W drugim kwartale bieżącego roku Xiaomi zaprezentowało flagową serię swoich smartfonów Mi 8. Wyjątkowo w  tym roku chiński gigant wypuścił wiele modeli, jednym z nich jest Mi 8 SE, którego mózgiem jest procesor Snapdragon 710. Można powiedzieć, że Mi 8 SE to wyższa klasa średnia w hierarchii smartfonów.

W pierwszych miesiącach sprzedaży smartfon był wysyłany do klientów z nakładką MIUI 9 i Androidem w wersji 8.1. Już po paru tygodniach Xiaomi udostępniło aktualizację do najnowszego MIUI 10, lecz wersja Androida wciąż pozostawała ta sama. Aktualnie Xiaomi wdraża betę Androida 9 swoim testerom, na początku 2019 roku ma trafić do wszystkich posiadaczy. Gdy jeden zespół pracuje nad Androidem 9 dla Mi 8 SE, drugi rozpoczął już wdrażanie Androida Q. Smartfon został przyłapany w teście Geekbench, właśnie z Androidem w wersji 10 na pokładzie.

Xiaomi Mi 8 SE z Androidem Q podczas testu Geekbench

See Also

Xiaomi Mi 8 SE z Androidem Q podczas testu Geekbench

Co przyniesie Android Q? Póki co wiemy niewiele. Jedną z ciekawszych funkcji będzie poprawiona wielozadaniowość w trybie podzielonego ekranu, teraz „oba ekrany” będą aktywne.

Scroll To Top