Xiaomi Mi 9 Battle Angel będzie miał tańszy wariant z 8 GB RAM

Xiaomi Mi 9 Battle Angel

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition to moim zdaniem najładniejszy smartfon 2018 roku. Przezroczyste plecy prezentują się niesamowicie, nie przeszkadza mi że widoczne podzespoły „nie działają”, pełnią tylko aspekt wizualny. Ważne jak urządzenie się prezentuje, a jest piękne.

Nowy flagowiec Mi 9 również ma swoją przezroczystą wersję, tym razem nazwa zaczerpnięta została z chińskiego filmu – Mi 9 Battle Angel. Póki co przezroczysty model dostępny jest tylko w Chinach. Xiaomi nie zdecydowało się na globalną prezentację podczas MWC w Barcelonie razem z normalnym wariantem Mi 9. Trzeba kupować na własną rękę z Chin, ale mam dobrą wiadomość będzie taniej.

Reklama

Xiaomi Mi 9 Battle Angel z 8 GB pamięci RAM

Xiaomi Mi 9 Battle Angel

Mi 9 Battle Angel dotychczas posiadał tylko jeden wariant 12 GB pamięci RAM i 256 GB miejsca na dane. W przyszłym miesiącu ma się to zmienić i do sprzedaży trafi model z 8 GB pamięci RAM, pamięć ROM zostanie zachowana i będzie to nadal 256GB. Na pewno spowoduje to obniżkę ceny ,12 RAM GB + 256 GB ROM kosztuje 3999 juanów czyli $600. Cena za słabszy wariant nie została jeszcze ujawniona, obstawiam około $560.

Advertisements